Tipy a triky programů RFEM/RSTAB: Tiskový protokol

Tiskový protokol

Tiskový protokol

Všechna data projektu jsou dokumentována do výstupního protokolu, který vyniká více jazyky. Obsah lze různě upravovat a uložit jako šablonu. Rozsah výstupního protokolu lze individuálně nastavit pomocí různých kritérií. Tiskové šablony můžete vytvářet na základě již vytvořených tiskových protokolů a znovu je použít globálně pro všechny návrhy projektů. Pro grafický výstup prezentace je možné začlenit popisky.

Výstup výsledků v tiskovém protokolu můžeme nastavit pro různé jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština, maďarština, polština, holandština a ruština. Můžeme také sami vytvářet další jazyky. Doprovodné texty můžeme do protokolu importovat jako RTF soubory. Lze nastavit i číslování stran, například s určitou předponou nebo předčíslím.

V tiskovém protokolu je možné také pro výsledky kombinací zatížení zobrazit odpovídající zatěžovací stavy. Kontrola výsledků kombinací zatížení ve výstupním tiskovém protokolu se tak nyní stává jednodušší.

Více informací o tiskovém protokolu v programu RFEM…

Více informací o tiskovém protokolu v programu RSTAB…

QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation