Volná místa

Newsletter

Získejte jednou měsíčně informace o novinkách, plánovaných akcích, praktických tipech, exkluzivních nabídkách a slevových poukazech.

C++ Developer - Vývojář technického softwaru

Místo práce: Praha 2 - Náměstí Míru

  1. Kariéra u Dlubal Software

    Kvalifikace / předpoklady

    • SŠ nebo VŠ vzdělání, obor se zaměřením na IT výhodou
    • Znalost objektově orientovaného programování v jazyku C++
    • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  2. Kariéra u Dlubal Software

    Hlavní náplň práce

    • Vývoj uživatelsky komfortního GUI (pokročilé dialogy, tabulky, navigace atd.)
    • Vývoj datového a 3D grafického jádra
    • Spolupráce s dalšími vývojáři, analytiky, testery a vedoucími projektů
  3. Kariéra u Dlubal Software

    Očekáváme

    • Cílený způsob práce a samostatnost
    • Zájem o moderní technologie
    • Schopnost týmové spolupráce
    • Ochotu dále rozvíjet své znalosti
    • Termín nástupu: ihned resp. dle dohody
  4. Kariéra u Dlubal Software

    Nabízíme

    • Velmi dobré finanční ohodnocení
    • Atraktivní práci na vývoji hodnotných aplikací
    • Pružnou pracovní dobu
    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Dlouhodobou perspektivu a zázemí prosperující firmy
    • Pracoviště v moderně zařízených prostorách v centru Prahy
    • Různé firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
    • Přístup k nejmodernějším technologiím
    • Profesionální a přátelský kolektiv

Kontakt

Pavol Červeňák

Hledáme motivované kolegy a těšíme se na Vaše žádosti zaslané e-mailem.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat pana Červeňáka.

Dlubal Software s.r.o.
Ing. Pavol Červeňák
Anglická 28
120 00 Praha 2

+420 227 203 318

jobs@dlubal.cz