Statik / Potrubář / Výpočtář kovových potrubí

Newsletter

Získejte jednou měsíčně informace o novinkách, plánovaných akcích, praktických tipech, exkluzivních nabídkách a slevových poukazech.

Místo práce: Praha 2 - Náměstí Míru

  1. Kariéra u Dlubal Software

    Kvalifikace / předpoklady

    • VŠ strojní/stavební
    • orientace v normách pro výpočet a navrhování kovových průmyslových potrubí (praxe v oboru vítána)
    • orientace v návrhových normách pro ocelové konstrukce (EN 1993)
    • znalost aplikací pro výpočet potrubních konstrukcí (např. ROHR2, CAESAR II, CAEPIPE)
    • znalost základů programování výhodou (např. i makra v Excelu, MathCAD, C++ apod.)
    • pasivní znalost AJ nebo NJ
    • komunikativnost
    • logické a analytické myšlení
    • dlouhodobější praxe v oboru navrhování potrubí vítána
  2. Kariéra u Dlubal Software

    Hlavní náplň práce

    • příprava analýz a podkladů programátorům
    • zapracování do norem EN 13480, ASME B31.1 a ASME B31.3
    • testování programů - vytváření testovacích modelů
    • studium návrhových norem
    • spolupráce na vývoji návrhových posudků
    • týmová kooperace s ostatními vývojáři, analytiky, grafiky a vedoucími projektů
  3. Kariéra u Dlubal Software

    Očekáváme

    • cílený způsob práce a samostatnost
    • zájem o moderní technologie
    • schopnost týmové spolupráce
    • ochotu dále rozvíjet své znalosti
    • termín nástupu: ihned resp. dle dohody
  4. Kariéra u Dlubal Software

    Nabízíme

    • velmi dobré finanční ohodnocení
    • dlouhodobou perspektivu a zázemí prosperující firmy
    • atraktivní práci na vývoji hodnotných aplikací
    • pružnou pracovní dobu
    • pracoviště v moderně zařízených prostorách v centru Prahy
    • klasické kanceláře v historické budově (nikoliv open-space)
    • work-life balance
    • smlouvu na dobu neurčitou
    • různé firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
    • přístup k nejmodernějším technologiím
    • profesionální, přátelský kolektiv

Kontakt

Pavol Červeňák

Hledáme motivované kolegy a těšíme se na Vaše žádosti zaslané e-mailem.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat pana Červeňáka.

Dlubal Software s.r.o.
Ing. Pavol Červeňák
Anglická 28
120 00 Praha 2

+420 227 203 318

jobs@dlubal.cz