Oferty pracy

Newsletter

Otrzymuj regularnie informacje o aktualnościach, przydatnych wskazówkach, zaplanowanych wydarzeniach, specjalnych ofertach i voucherach.

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Katowice

  1. Praca w Dlubal Software

    Kwalifikacje / Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa(także studenci studiów II stopnia na specjalnościach konstrukcyjnych – studia zaoczne)
    • Znajomość oprogramowania firmy będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana
    • Znajomość zagadnień dot. statyki / analizy statyczno-wytrzymałościowej
    • Ogólna znajomość zagadnień projektowych – normy serii Eurokod
    • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy
    • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Poczucie humoru
  2. Praca w Dlubal Software

    Opis stanowiska

    • Obsługa klientów w sprawach technicznych
    • Weryfikacja (pod kątem technicznym) materiałów przygotowywanych przez zespół tłumaczy
    • Prezentacja oferty produktowej
    • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi / wykonawczymi
    • Udział w rozwoju oprogramowania
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  3. Praca w Dlubal Software

    Oczekiwania

    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
    • Umiejętność organizacji pracy
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  4. Praca w Dlubal Software

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym i przyjaznym zespole
    • Możliwość rozwoju
    • Premie motywacyjne w zależności od pracy kandydata

Kontakt

Aleksandra Kociołek

Poszukujemy zmotywowanych pracowników i czekamy na aplikacje, najlepiej drogą mailową.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z mgr inż. Aleksandrą Kociołek.

Dlubal Software Sp. z o.o.
mgr inż. Aleksandra Kociołek
Jesionowa 22
40-158 Katowice
Polska

+48 (32) 782 46 26

+48 730 358 225

jobs@dlubal.pl