Oferty pracy

Zostań częścią naszego zespołu!

Masz duszę inżyniera i otwarty umysł? W takim razie zapraszamy do współpracy!

Polska spółka Dlubal Software jest dynamiczną firmą działającą w branży zorientowanej na przyszłość. Dzięki programom wysokiej jakości, szerokich możliwościach, służących do analizy i wymiarowania konstrukcji stajemy się coraz bardziej popularnym i lubianym oprogramowaniem wśród konstruktorów.

Firma Dlubal zatrudnia ponad 280 osób w swoich oddziałach. Wraz z rozwojem naszej firmy potrzebujemy coraz więcej doświadczonych i zmotywowanych pracowników, którzy chcą przyczynić się do pomyślnego rozwoju oprogramowania do analizy statyczno-wytrzymałościowej.

Inżynier wsparcia technicznego

Kogo szukamy?

Poszukujemy inżyniera budownictwa, który będzie odpowiadał na pytania klientów z zakresu obsługi programów służących do analizy i wymiarowania konstrukcji oraz częściowo na pytania związane z normami budowlanymi i samym projektowaniem konstrukcji.

Call center? → NIE!

Miejsce pracy: Katowice

1

Wymagania

  • Poczucie humoru
  • Ukończone (lub końcowe lata) studia budownictwa
  • Znajomość eurokodów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w projektowaniu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość oprogramowania Dlubal Software będzie dodatkowym atutem
2

Zakres obowiązków

  • Techniczne odpowiedzi drogą mailową – czynność dominująca
  • Techniczne odpowiedzi drogą telefoniczną – tylko klienci posiadający umowę Pro
  • Pomoc w tłumaczeniach – weryfikacja i wsparcie
  • Zgłaszanie ewentualnych błędów i pomysłów na rozwój oprogramowania
3

Co oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pomocny i zgrany zespół
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Nadgodziny – brak
  • Terminy? -> brak zarwanych nocek
  • Elastyczny system pracy
  • Premie kwartalne
  • Rozwój w zakresie projektowania konstrukcji różnego typu (stalowe, żelbetowe, drewniane, aluminiowe, membrany, mury, rurociągi, szkło, analiza dynamiczna itd.)
  • Wiedza bezpośrednio od analityków – wsparcie udzielane przez osoby tworzące program

Kontakt

Kontakt

Poszukujemy zmotywowanych pracowników i czekamy na Państwa szczegółowe zgłoszenia. Najlepszym sposobem jest wysłanie dogodnej formy cyfrowej poczty e-mail.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z mgr inż. Aleksandrą Kociołek.

Dlubal Software Sp. z o.o.
mgr inż. Aleksandra Kociołek
Jesionowa 22
40-158 Katowice
Polska

+48 (32) 782 46 26

+48 730 358 225

[email protected]