135 Wyniki
Wyświetl wyniki:
Sortuj według:
- 2023-09-11
- 000471
- Niderlandy
Davy Otte
Hogeschool van Amsterdam
Tobias Garske
Wyższa Szkoła Zawodowa w Oldenburgu
Silke Desenick
Wyższa Szkoła Zawodowa w Berlinie, Wydział III
Eemeli Tikkanen
Uniwersytet w Oulu, Wydział Inżynierii Mechanicznej
Andoni Martin Sanz
Uniwersytet Kraju Basków - Szkoła Architektury w San Sebastian
Enis Alite, Alexander Brandstetter, Andreas Ciolek, Arianit Gubetini, Peter Gyarmathy, Jonathan Krapf
Technische Universität München (DE)
Karl-Heinz Drees
Wyższa Szkoła Zawodowa w Oldenburgu, Inżynieria Lądowa - Inżynieria Konstrukcyjna
Nina Dushakova
Czeski Uniwersytet Techniczny w Pradze
Wydział Inżynierii Lądowej, Katedra Konstrukcji Stalowych i Drewnianych
Wydział Inżynierii Lądowej, Katedra Konstrukcji Stalowych i Drewnianych
Piotr Bżdżoła
Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej, Instytut Materiałów i Komponentów Budowlanych
Stephan Krause
Wyższa Szkoła Zawodowa w Konstancji
Jana Vlachová
Czeski Uniwersytet Techniczny w Pradze, Czechy
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
Hannes Weiss
Politechnika w Grazu
Sebastian Balcerowiak
Politechnika Wrocławska
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego
Sonja Eberhard
Uniwersytet Techniczny Carolo-Wilhelmina, Brunszwik
Andreas Holz
Wyższa Szkoła Zawodowa w Moguncji, jednostka dydaktyczna inżynierii lądowej i wodnej
Vitor Dacol
Instituto de Pós-Graduação - IPOG
Ferdinand Müller
Munich University of Applied Sciences, Faculty 02 Civil Engineering
Nela Freiherrová
Politechnika w Ostrawie, Wydział Inżynierii Lądowej
Ondřej Simon
Czeski Uniwersytet Techniczny w Pradze, Czechy
Wydział Inżynierii Lądowej, Katedra Konstrukcji Stalowych i Drewnianych
Wydział Inżynierii Lądowej, Katedra Konstrukcji Stalowych i Drewnianych
Oscar Sigüenza Sabater
University of the Basque Country, Master in Wood Structures, Construction and Design
Sören Müller
Uniwersytet Techniczno-Ekonomiczny w Karlsruhe, Niemcy
- 2023-11-29
- 000475
- Republika Południowej Afryki
Nima Fayazi
Uniwersytet w Pretorii
Julian Finkbeiner
Instytut Technologii w Karlsruhe (KIT), Niemcy
Stefan Leuckefeld
Uniwersytet Technologiczno-Ekonomiczny w Dreźnie, Wydział Inżynierii Lądowej/Architektury
Svitlana Kalmykova
Czeski Uniwersytet Techniczny w Pradze, Instytut Konstrukcji Stalowych i Drewnianych
Arianna Fassi e Fernanda Speciale
Polytechnic University of Milan - School of Architecture Urban Development Engineering Engineering